Парафія Покрови Пресвятої Богородиці м.Львова відсвяткувала храмове свято


    Сьогодні, 14 жовтня всі хрестияни святкували одне з найбільших свят у році – Покрова Пресвятої Богородиці. В цей день також відзначають День захисника України не просто так, адже Матір Божа у всі козацькі, стрілецькі, повстанські часи покривала своїм Покровом всю українську землю.

   Парафія Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова, що на вулиці Щирецькій 36, розпочала святкування храмового празника з Божественної Літургії, яку очолив інспектор Львівської єпархії УАПЦ митр. прот. Євген Толочкевич разом з ректором Львівської духовної семінарії митр. прот. Василем Луцишиним, благочинним митр. прот. Володимиром Садовським Млинівського благочиння Рівенсько-Волинської єпархії та Собором священників, які молились разом з великою кількістю парафіян.

    З повчальною проповіддю до прихожан звернувся о.Михайло Кравчик. Після духовних настанов дітки разом з дорослими приступили до Таїнства Причастя.

   В кінці Служби Божої до людей звернувся інспектор о.Євген, який привітав усіх присутніх з цим величним святом та престольним храмовим празником і побажав, щоб Покров Божої Матері завжди перебував зі всіма нами. А настоятель Покровського храму митр. прот. Михайло Садовський на закінчення привітав і подякував всім священикам та вірним за спільну піднесену молитву.

  Після закінчення Літургії всі присутні разом зі священниками зробили, в честь свята, велику урочисту ходу навколо храму, а ректор о.Василь Луцишин покропив всіх людей святою водичкою.

  А на цьому святкування наше не закінчується, бо завтра нас чекає вже традиційний IV фестиваль лемківської та духовної пісні «КЕРМЕШ НА ПОКРОВУ», який відбудеться на території нашого храму…