Яворівський деканат святкував св. Володимира у одноіменному храмі с. Новини


Святкове Богослужіння у храмі св. Володимира с. Новини Яворівського району в день храмового свята очолив декан мит. прот. Тарас Піджарко. У часі св. Літургії було піднесено молитву за український народ, воїнів, за мир і єдність в державі.
  Отцю декану співслужили священики Яворівського деканату: прот. Володимир Кобзяк, прот. Ярослав Яворський, прот. Микола Мартин, прот. Ігор Мариняк, прот. Іван Марунчак,  прот. Михайло Купців, прот. Ярослав Занько, о. Роман Сироїд, о. Віктор Живицький.  Із словом до вірних звернувся ієр. Орест Піджарко, який розповів історію Хрещення Русі-України, зазначивши державотворче значення в ній кн. Володимира Великого.

Настоятель церкви прот. Руслан Купців по завершенні богослужіння подякував духовенству та вірним за спільну святкову молитву, побажав щасливих і благословенних років життя.
  Після відправи  о. декан Тарас Піджарко нагородив орденом Петра Сагайдачного і благословенними грамотами від Блаженнішого Митрополита Макарія меценатів і жертводавців Церкви св. Володимира УАПЦ в с. Новини.