Предстоятель УАПЦ Блаженніший Макарій черговий раз відвідав зону АТО


7-8 березня Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ у супроводі благочинних Львівської єпархії УАПЦ (канцлера єпархіального управління, Буського декана митр. прот. Володимира Целеня, Львівського декана митр. прот. Олега Древняка, Городоцького декана митр. прот. Степана Целеня, Стрийського декана митр. прот. Михаїла Зубковича, клірика Буського благочиння священика Богдана Плотиці) відвідав з волонтерською місією зону бойових дій.

Владика Макарій відвідав с. Зайцево, м. Попасну, м. Авдіївку, с. Орлівка, м. Покровськ.

Духовенство на чолі із своїм Предстоятелем зустрінулись із військовослужбовцями, місцевими жителями, які постраждали в наслідок проведення бойових дій.

В українській частині села Зайцево, яке розділено на дві частини: одна перебуває на території України, інша в ДНР, Владика Макарій відвідав місцеву громаду УАПЦ Успення Богородиці, зустрівся із парафіянами. Духовенство прибуло у село після його обстрілу бойовиками, побачило на власні очі наслідки таких дій.

Духовенство УАПЦ роздало гуманітарну допомогу, зібрану православною паствою Львівської єпархії УАПЦ.

Напередодні Циркуляром Предстоятеля УАПЦ у всіх храмах УАПЦ Львівщини було оголошено про збір коштів, продуктів та промислових товарів, які необхідні для українських військовослужбовців. 

Нагадаємо, Предстоятель УАПЦ особисто вже сьомий раз відвідує зону АТО. Зокрема Владика Макарій неодноразово відвідував передові позиції такі як Піски та Широкино, інші блок-пости по лінії розмежування, проводить із військовими духовні бесіди, надає моральну та матеріальну підтримку воїнам АТО.