Владика Макарій благословив благодійну розколяду


Під час фестивалю «Прощання з колядою», який відбувався учора, 1 лютого, у Львові, вдалося зібрати 15 тис. 100 гривень. Ці кошти передали Львівській єпархії УАПЦ на закупівлю необхідних речей, які митрополит львівський Макарій особисто доставляє на передову у зону АТО.

Уже другий рік поспіль щорічний фестиваль "Прощання з колядою", який 18 років організовує Львівське ставропігійне братство св. ап. Андрія Первозваного, має благодійний характер.

Фестиваль розпочав молитвою митрополит львівський УАПЦ Макарій разом із священиками Львівського деканату о. Олегом Древняком та о. Михайлом Садовським. Як людина, що двічі була на передовій з гуманітарною допомогою для українських військових, владика поділився враженням від побаченого, закликав до єднання у молитві та матеріальному забезпеченні українського війська.

Розпочала розколяду лауреат Шевченківської премії та парафіянка Успенської церкви Наталя Половинка разом із братським хором "Ставрос". Вони подарували публіці різдвяний настрій та подільську коляду "У надії Божа Мати".

Цього року колядували парафіяльні хори із львівських церков Успення Богородиці, Покрови Богородиці, св. арх. Михаїлі, свв. апп. Петра і Павла, св. Володимира із м. Кіровограда, хор "Ставрос", колектив бандуристів "Дзвіночок", "Надбужани" із м. Буська. Прибули також гості із Румунії із села Вишня Рівня Мармороського повіту. Разом із колективом "Хвалім Господа" були радник міністра культури Румунії Ельвіра Кодря, мер м. Сату Маре Койка Костел Дорел та губернатор Сатумаренського повіту Євгенію Аврам.

   

Наприкінці від організаційного комітету Юрій Федів подякував присутнім за підтримку фестивалю.

 

                                                                                                                             Світлини Олега Панаса