Архієрейська візитація парафії Вознесіння Господнього міста Сокаль Сокальського деканату Львівської єпархії ПЦУ.


13 червня 2024 року на запрошення настоятеля храму Вознесіння Господнього міста Сокаль Сокальського деканату Львівської єпархії ПЦУ митрофорного протоієрея Володимира Жарського митрополит Львівський ПЦУ Макарій відвідав парафію та очолив Божественну літургію з нагоди храмового свята та 10-ліття закладення наріжного каменя під будівництво храму.

На церковному подвір'ї владику з хлібом та сіллю зустріли парафіяни, а у храмі спільно із запрошеним духовенством митрополита привітав настоятель храму митр. прот. Володимир Жарський.

Владиці співслужили Сокальський декан митр. прот. Микола Винар, настоятель храму митр. прот. Володимир Жарський та священослужителі Сокальського деканату.

Під час богослужіння були піднесені молитовні прохання за наших воїнів, волонтерів, лікарів, увесь побожний український народ та за перемогу України над агресором.

Після завершення літургії митрополит Макарій виголосив проповідь на тему недільної євангелії, привітав парафіян із храмовим святом та відзначив настоятеля, жертводавців, парафіяльну управу, хористів та парафіян храму благословенними грамотами.

Завершилася святкова подія панахидою в будуючому храмі за воїнів і мирних жителів, які загинули під час війни в Україні та урочистим обходом і окропленням храму ззовні освяченою водою.