Богослужіння в день пам'яті преподобного Онуфрія Великого у Святогірському чоловічому монастирі Положення Ризи Пресвятої Богородиці


12 червня 2024 року, у віддання свята Пасхи та в день пам'яті преподобного Онуфрія Великого митрополит Львівський Макарій очолив святкову Божественну літургію у Святогірському чоловічому монастирі Положення Ризи Пресвятої Богородиці.

За Богослужінням архієрею співслужило духовенство Львівської єпархії ПЦУ.

На Малому вході літургії ієрей Олександр Денега та ієрей Микола Цап були нагороджені керуючим Львівською єпархією владикою Макарієм богослужбовими нагородами - правом носіння за Богослужінням набедреника.

За Божественною літургією піднесли молитви за наше військо, за звільнення України від загарбників та за перемогу над ворогом.

Наприкінці богослужіння Митрополит Макарій привітав насельника святої обителі ігумена Онуфрія із Днем його небесного покровителя, особливу подяку архієрей висловив прочанам, які прибули із різних куточків Львівщини.

Після завершення літургії владика спільно із духовенством звершив чин малого освячення води біля монастирського джерела.