Архієрейська візитація парафії Святителя Іоана Золотоустого с. Піски Городоцького деканату Львівської єпархії ПЦУ.


26 травня 2024 року, у 4-ту неділю після Пасхи, про розслабленого, митрополит Львівський ПЦУ Макарій здійснив архієрейську візитацію парафії Святителя Іоана Золотоустого с. Піски Городоцького деканату Львівської єпархії ПЦУ.

На церковному подвір'ї владику з хлібом та сіллю зустріли парафіяни храму, а у храмі спільно із запрошеним духовенством митрополита привітав настоятель храму митр. прот. Богдан Сильвестер.

Владиці співслужили настоятель храму митр. прот. Богдан Сильвестер, Городоцький декан митр. прот. Степан Целень та запрошені священнослужителі Городоцького та Львівського деканатів Львівської єпархії ПЦУ.

Під час богослужіння були піднесені молитовні прохання за наше військо, волонтерів, лікарів, увесь побожний український народ та за перемогу України над агресором.

Під час літургії Владика звершив дияконську хіротонію над Назарієм Сильвестером.

Із пастирським словом на запричасному до вірних звернувся митр. прот. Ігор Бригей.

Після завершення Літургії митрополит Макарій виголосив проповідь та привітав настоятеля храму о. Богдана з 30-літнім ювілеєм служіння на парафії у с. Піски та нагородив парафіян, фундаторів та жертводавців благословенними грамотами.

Завершилася святкова подія панахидою за односельчанина воїна Володимира та воїнів і мирних жителів, які загинули під час війни в Україні.