Митрополит Макарій співслужив Предстоятелю Блаженішому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі у другу неділю після Пасхи та дня пам’яті святителя Епіфанія Кіпрського


Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у другу неділю після Пасхи та в день пам’яті свого небесного покровителя – святителя Епіфанія Кіпрського, 12 травня 2024 року, очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Його Блаженству співслужили архієреї й духовенство зі всієї України, а також Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл.

Після читання Євангелія Блаженнійший владика возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

На запричасному стиху проповідь виголосив митрополит Білоцерківський Євстратій.

Після подячного молебню митрополит Вінницький і Барський Симеон від імені Священного Синоду, архіпастирів, духовенства та мирян висловив вітання Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви з нагоди Дня тезоіменитства.

У відповідь Митрополит Епіфаній подякував за теплі слова привітань та звернувся до присутніх зі словом.

Завершилася урочиста відправа многоліттям Блаженнійшому владиці.