Божественна літургія у кафедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ міста Львова у день свята Собору вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого


30 січня 2024 року, у день свято Собору вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого митрополит Львівський ПЦУ Макарій звершив Божественну літургію у кафедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ міста Львова.

Владиці співслужили настоятель храму митр. прот. Ігор Бурмило, ректор ЛДС ПЦУ митр. прот. Василь Луцишин, інспектор ЛДС ПЦУ прот. Петро Бойко та ієрей Михайло Хробак.

За Божественною Літургією владика Макарій підніс молитви за наше воїнство, за звільнення України від загарбників, за перемогу над ворогом, а також за настоятеля храму, священнослужителів , парафіян та жертводавців храму.

Після завершення літургії Митрополит Макарій виголосив проповідь на тему свята та привітав настоятеля, священнослужителів та парафіян зі святом.

Настоятель храму висловив слова вдячності митрополиту Макарію, запрошеним священослужителям, жертводавцям, хористам і парафіянам за спільну молитву.