Архієрейська візитація парафії Воздвиження ЧЖХГ с. Звижень Підкамінського деканату


31 грудня 2023 року, у 30-ту неділю після П’ятдесятниці митрополит Львівський ПЦУ Макарій з архіпастирським візитом відвідав парафію Воздвиження ЧЖХГ с. Звижень Підкамінського деканату Львівської єпархії з нагоди 90-літнього ювілею храму та 20-літнього ювілею пресвітерської хіротонії настоятеля храму, де звершив чин освячення іконостасу та очолив Божественну літургію.

На церковному подвір'ї владику з хлібом та сіллю зустріли парафіяни, а у храмі спільно із запрошеним духовенством митрополита привітав настоятель храму митр. прот. Іван Копровський.

Владиці співслужили: настоятель храму митр. прот. Іван Копровський - декан Підкамінського деканату та запрошене духовенство.

Після читання Євангелія владика Макарій звернувся до вірних зі словами проповіді.

У часі літургії були піднесенні особливі прохання та молитви за українських воїнів, владу, увесь побожний народ наш та за перемогу України над агресором, за здоров’я присутніх священнослужителів, а також парафіян та жертводавців храму.

Після завершення літургії митрополит Макарій привітав настоятеля з 20-літнім ювілеєм пресвітерської хіротонії та усіх присутніх із 90-літнім ювілеєм храму, відзначивши парафіян, фундаторів та жертводавців благословенними грамотами.

Завершилась святкова подія урочистим обходом навколо храму та окропленням його ззовні освяченою водою.