Архієрейська візитація парафії Святителя Миколая с. Сновичі Золочівського деканату


17 грудня 2023 року, митрополит Львівський ПЦУ Макарій здійснив архієрейську візитацію парафії Святителя Миколая с. Сновичі Золочівського деканату Львівської єпархії ПЦУ. Владика здійснив чин освячення престолу та очолив Божественну літургію.

На церковному подвір'ї владику з хлібом та сіллю зустріли парафіяни, а у храмі спільно із запрошеним духовенством митрополита привітав настоятель храму митр. прот. Іван Гірняк.

Владиці співслужили Золочівський декан митр. прот. Василь Саган, Львівський декан митр. прот. Олег Древняк, настоятель храму митр. прот. Іван Гірняк, священослужителі Золочівського деканату та вихідці із села Сновичі у священному сані.

Перед початком Божественої літургії владика Макарій звершив освячення престолу.

Під час богослужіння були піднесені молитовні прохання за наше військо, волонтерів, лікарів, увесь побожний український народ та за перемогу України над агресором.

Зі словами проповіді до вірних звернувся митр. прот. Юрій Юречко.

Після завершення Літургії митрополит Макарій виголосив проповідь на тему недільного євангелія та відзначив настоятеля, жертводавців, парафіяльну управу, хористів та парафіян храму благословенними грамотами.

Настоятель храму висловив слова вдячності митрополиту Макарію за архіпастирський візит, а також подякував запрошеним священослужителям, жертводавцям, хористам і парафіянам за спільну молитву.

Завершилася святкова подія урочистим обходом і окропленням храму ззовні освяченою водою.