Архиєрейська візитація парафії Свято-Успенського храму м. Великі Мости


5 листопада 2023 року, у 22-гу Неділю після П’ятдесятниці, на запрошення настоятеля Свято-Успенського храму м. Великі Мости Львівської єпархії ПЦУ митрофорного протоієрея Дмитра Улицького, митрополит Львівський ПЦУ Макарій відвідав парафію Успіння Пресвятої Богородиці та очолив Божественну літургію з нагоди 24-ї річниці освячення храму.

На церковному подвір'ї владику з хлібом та сіллю зустріли учні парафіяльної недільної школи, а у храмі спільно з запрошеним духовенством митрополита привітав настоятель храму митр. прот. Дмитро Улицький.

Владиці співслужили настоятель храму митр. прот. Дмитро Улицький, Львівсько-Белзький декан митр. прот. Мирослав Кінас та запрошене духовенство.

Під час літургії були піднесенні особливі прохання та молитви за українських воїнів, владу, увесь побожний народ наш та за перемогу України над агресором, а також за здоров’я священнослужителів, парафіян та жертводавців храму.

У цей день митрополит звершив дияконську хіротонію над Олегом Борканином, студентом IV курсу Львівської духовної семінарії святого апостола і євангелиста Іоана Богослова ПЦУ.

Зі словами проповіді до вірних звернувся митр. прот. Микола Малетич.

Після завершення літургії митрополит Макарій виголосив проповідь та привітав усіх присутніх із 24-річчям освячення храму, нагородивши парафіян, фундаторів та жертводавців благословенними грамотами.

Також Владика привітав диякона Олега з хіротонією, побажавши йому відданого служіння для прослави Бога.