Митрополит Макарій здійснив архиєрейську візитацію Самбірського деканату


21 вересня 2023 року, митрополит Львівський ПЦУ Макарій здійснив архієрейську візитацію парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Воютичі Самбірського деканату з нагоди 130-ліття храму, 50-літнього ювілею пресвітерської хіротонії настоятеля та 35-літнього ним служіння на цій парафії.

Владиці співслужили настоятель храму митр. прот. Степан Межівник, декан Самбірського деканату митр. прот. Ігор Поливка та запрошене духовенство.

За Божественною літургією піднесли особливі прохання за воїнство, за звільнення України від загарбників, перемогу над ворогом, а також за настоятеля храму та собор священнослужителів.

На запричасному словом до вірних звернувся митр. прот. Михайло Межівник.

Після завершення літургії владика виголосив проповідь та привітав настоятеля храму із 35-літнім служінням на парафії в селі Воютичі та 50-літнім ювілеєм пресвітерської хіротонії, а парафіян із 130-літнім ювілеєм храму, відзначивши благословенними грамотами.

Завершилася святкова подія чином малого освячення води, урочистим обходом і окропленням храму ззовні освяченою водою, а також панахидою за воїнів і мирних жителів, які загинули під час війни в Україні.