Блаженнійший Епіфаній вручив Митрополиту Макарію відзнаку з нагоди 20-річчя відновлення Михайлівського Золотоверхого монастиря


14 грудня 2020 року у Свято-Михайлівському Золотоверхому митрополичому соборі у Києві Митрополиту Львівському ПЦУ Макарію Предстоятель ПЦУ Блаженніший Митрополит Епіфаній вручив відзнаку з нагоди 20-річчя відновлення Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви у своєму вітальному слові наголосив на значенні Михайлівського Золотоверхого монастиря в історії нашої Церкви й держави та привітав нагороджених.

Наріжний камінь та місійний хрест у відбудові Михайлівського собору заклав Патріярх Мстислав при першому візиті в Україну в 1991 р.

Патріярхія УАПЦ за часів Патріярха Димитрія знаходилася у Варваринському корпусі, в якому на даний час діє Київська духовна академія ПЦУ.

Згодом Патріярхія діяла у корпусі за номером 8А, у якому розміщувався духовно-просвітницький центр із храмом св. Димитрія та редакцією часопису "Наша віра" п. Євгена Сверстюка.