Духовество Львівської єпархії ПЦУ передало у зоні АТО автомобіль 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді


З ініціативи декана Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату митр. прот. Івана Саса та за сприяння священиків деканату 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді було урочисто передано (як благодійна допомога) автомобіль марки "Volkswagen Sharan" у постійне використання для військових цілей.
З ініціативи декана Львівського деканату митр. прот. Олега Древняка та за сприяння священиків деканату було зібрано гуманітарну допомогу для військових підрозділів Збройних сил України, які перебувають на лінії розмежування у Луганській області.
Під час цієї поїздки на схід України, на прохання настоятеля храму свв. апп. Петра і Павла міста Луцька митр. прот. Володимира Драля, парафіяни храму, учні Луцького НВК "Гімназія №14", студенти Луцького базового медичного коледжу, пам'ятаючи про свій громадянський обов'язок та цінуючи жертовне служіння захисників України, передали військовим продукти харчування (вареники, голубці, фрукти, соки) та вітальні листівки (валентинки) від дітей парафії, які були вручені капеланами Львівської єпархії військовим 54-ї окремої механізованої бригади (в/ч А0693) та 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону (в/ч А3892) 10 ОГШБр, які виконують покладені на них завдання на сході України. У місті Бахмут Донецької області дітям місцевого інтернату передано одяг, іграшки та солодощі від дітей зазначеної вище парафії.
Висловлюємо подяку всім жертводавцям за щирі дарунки, а нашим воїнам мужності у захисті нашої Батьківщини.