В Успенському храмі м. Львова від сьогодні зберігатимуться мощі св. Анни, св. Йосифа Обручника, диякона Вікентія та арх. Лаврентія


23 грудня у старовинній Успенській церкві м. Львова урочисто для вірних було поставлено для вшанування мощі св. Анни, св. Йосифа Обручника та диякона Вікентія і арх. Лаврентія.

 

Старанням настоятеля о. Ігоря Бурмила ці святині були передані від православної української діаспори у США.

 

Урочистості очолив Митрополит Львівський Макарій Православної Церкви України.

 

У часі відправи було рукоположено у сан диякона Іллю Кузюка, вихованця Львівської духовної семінарії.

 

 

 

 

"Для нашої громади сьогодні є велике духовне свято, адже Ви, наші парафіяни, маєте змогу ще більше змоги молитвами звернутися до часточок мощей св. Анни, св. Йосифа Обручника та диякона Вікентія і архидиякона Лавренія. Вони є святими нерозділеної ще церкви. І сьогодні, ми маємо радісну новину єднання Православної Церкви в Україні, якої ми чекали ще з 1989 р. Особливо Ви, парафіяни Успенської громади, яка твердо з 1989 року стояла на засадах автокефалії разом із Патріярхами Мстислава і Димитрія. Сьогодні ми разом возносимо молитву до Всевишнього, дякуємо за цю можливість, що Він нас сподобив мати ці святині у стінах нашого історичного для української громади міста і Православної Церкви України храмі"-зазначив митр. прот. Ігор Бурмило, священик Успенської церкви м. Львова з 1987 р. та настоятель  1998 р.

 

На Св Літургії разом із численною громадою міста молився і Губернатор Львівської області п. Олег Синютка.

 

Серед вірних на молитві також був і депутат Верховної Ради п. Олег Березюк.

 

 

Після урочистого ушанування усі присутні були помазані св. єлеєм, отримали на згадку освячену на мощах іконку.