Блаженніший митрополит Макарій відвідав із архіпастирським візитом громаду храму Андрія Первозваного в м.Львові


    13 грудня, в день пам'яті апостола Андрія Первозваного, Блаженніший Митрополит Макарій відвідав із архіпастирським візитом громаду УАПЦ на вул. Шевченка, 64 у м. Львові, де розділив із вірними та духовенстом радість храмового празника.

    На запрошення настоятеля парафії митр. прот. Степана Гарбадина, одного із перших священиків ІІІ відродження УАПЦ 1989 року, Владика Макарій прибув у церкву, яка є однією із найбільших православних громад Львова. У співслужінні священиків Львівського та Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканатів очолив святкову Божественну Літургію.

      На богослужінні була піднесена молитва за Всесвятійшого Варфоломія, Вселенського Патріярха, українських воїнів, парафіян і гостей громади.

Митрополит Макарій висловив вдячність о. Степану за чітку позицію щодо Української Православної церкви, пастирську працю у громаді, яка відновила повністю знищений храм та має один із найкрасивіших храмів міста. 

З нагоди храмового празника Митрополит Макарій нагородив ммитр. прот. Степана Гарбадина орденом 1030-річчя Хрещення України.

Уставним многоліттям завершилися урочистості в Андріївській парафії м. Львова