Львівська єпархія ПЦУ підписала разом із іншими конфесіями Львова мемурандум про співпрацю із ЛМР в інформаційній політиці


12 вересня 2019 року з благословення Високопреосвященішого Митрополита Львівського Макарія, представник Львівської єпархії о. диякон Юрій Федів - відповідальний за інформаційну політику єпархії, у рамках презентації сайту “Духовна велич Львова” відвідав Львівську міську раду, де відбулось підписання Меморандуму про інформаційну співпрацю між веб-ресурсом “Духовна велич Львова”, прес-службами єпархіальних управлінь, релігійних організацій.

У тексті Меморандуму йдеться про зобов’язання між конфесіями та релігійними деномінаціями та журналістами ресурсу щодо обміну інформацією. Журналісти ресурсу  зобов’язуються  висвітлювати життя і діяльність релігійних структур міста Львова, а єпархіальні прес-служби у свою чергу надають інформацію про ключові події свого спільнотного життя.

"Сьогоднішній день є історичним і цікавим в історії релігійного життя Львова. Команда "Духовної величі" організувала інформаційний проект, який толерантно та відкрито висвітлює релігійне життя своєї громади. Це той сайт, який кожний читач може знайти позитив для своєї громади"- зазначив о. диякон Юрій Федів перед підписанням меморандуму.

“Підписуючи цей Меморандум, ми ніби декларуємо старт у майбутнє. Не випадково робимо це у Міській раді, бо наша установа є центром, де зводиться вся інформація, партнером сайту є прес-служба Львівської міської ради. Така спільна інформаційна співпраця має стати приводом міжконфесійного і міжрелігійного порозуміння”, – наголосив директор департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко.