VI Фестиваль Богородичної пісні у Львові об'єднав церковні та світські колективи


15 вересня Успенська кафедральна громада м. Львова провела VІ Фестиваль богородичної пісні "Богородице, Діво, радуйся", на який прибули: Львівський муніципальний хор "ГОМІН" та хор "Ставрос" Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного -диригент Руслан Ляшенко, хор "Оранта" Успенської парафії ПЦУ м. Львова - диригент Любов Вальчак, хор "Родина" Преображенської парафії м. Львова УГКЦ - диригент Ярослава Крилошанська, хор "Покрова" Покровської церкви ПЦУ м. Львова (вул. Щирецька), Наталя Половинка та "Слово і Голос", хор Петро-Павлівської церкви - керівник Ганна Стасів. Також на захід прибула очільниця Управління розвитку Львова п. Наталя Бунда, яка підготувала кожному колективу подяки за розвиток духовної творчості.
З нагоди 30-ти річчя відродження УАПЦ з благословенняМитрополита Епіфанія було вручено церковну нагороду-подяку п. Юрію Сорочику, який організував зняття заборони та приїзд Патріярха Мстислава в Україну, від Голови обласної ради подяку вручено п. Любові Козак - відомому музикознавцю та журналісту, яка найбільше звістувала про життя УАПЦ і мама якої - п. Софія Мороз була однією із 10 перших осіб, які поставили свій підпис за ІІІ відродженян УАПЦ 19/08/1989 р. Священики між виступами дякували кожному колективу за їхню невтомну працю, а підсумкове слово до співаків та диригентів, усіх присутніх промовив організатор та Голова Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного - о. диякон Юрій Федів.

"Церква, як Мати скликає сьогодні нас до своєї єдности! Проводячи цей фестиваль, ми маємо подяку Богу і Пресвятій Богородиці, як нашої покровительниці. Ми дякуємо усім колективам та уряду міста Лева за сьогоднішню єдність. Адже вперше за шість років, наш фестиваль проводиться під егідою Управління розвитку м. Львова і ми дякуємо п. Наталі Бунді за її присутність у нашому храмі" - зазначив у подчному слові о. Юрій.