Успенська парафія м. Львова запрошує на фестиваль духовних піснеспівів


Успенська парафія 15 вересня в неділю запрошує на VI фестиваль богородичної пісні "Богородице, Діво, радуйся", який започаткований активом громади, як підсумковий захід святкування храмового свята.

Цьогорічний захід присвячений 30-річчю ІІІ відродження УАПЦ і початку побудови Помісної Православної Церкви України та вперше проводиться під егідою Департаменту розвитку міста Львова.

Успенська громада завжди займала гідну нішу у культурно-просвітницькому житті православної громади Львова, а з 4 листопада 1989 р. була знаковою у церковній структурі УАПЦ, у своїх стінах зустрічала Патріярхів Мстислава та Димитрія, Митрополитів діаспори Константина Багана та Антонія Щербу, архієпископа Всеволода Майданського.

11 квітня та 18 серпня 2019 р. в історичних стінах Успенського храму молитву звершував Митрополит Епіфаній.

Особливістю цьогорічного фестивалю буде спільна співана молитва хорових колективів, які спільно крокують дорогою розвитку церковної культури у м. Львові, спільно організовують музичні фестивалі хорового співу у різних площинах міста.

"Ми запросили львівський муніципальний хор "Гомін", нашу парафіянку і лауреата Шевченківської премії п. Наталю Половинку, а також хори "Ставрос", "Оранта" та з Петро-Павлівської, Покровської церков і наших сусідів з Преображенської громади УГКЦ. Цим фестивалем ми продовжуємо святкування 30 річчя 3го відродження УАПЦ. Запрошуємо на 17.00 год і надіємося вас побачити усіх , адже робимо це для спільної мети-розвитку громади нашої і церковної культури"- зазначив один із організаторів фестивалю о. диякон Юрій Федів.