Предстоятель ПЦУ звершив панахиду за душами загиблих за Незалежність України


29 серпня – День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Епіфаній, біля меморіалу «Стіна пам’яті полеглих за Україну», звершив панахиду за душами загиблих героїв у російсько-українській війні.

Його Блаженству співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, духовенство академічного храму святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, всечесна братія монастиря, капелани та столичне духовенство.

У молитві взяли участь митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, рідні та близькі загиблих, ветерани та військовослужбовці.

Після завершення панахиди Митрополит Епіфаній звернувся до всіх із першосвятительським словом.

«Висловлюю своє щире співчуття та безмірну вдячність усім рідним загиблих захисників.

Ми розділяємо цю важку втрату разом: найкращі сини та доньки нашої країни віддали свій останній подих життя заради мирного неба, заради своєї родини, заради своєї Батьківщини і заради кожного із нас.

Імена українських героїв навіки закарбовані на стінах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, де завжди лунатиме молитва за їхній спокій», – сказав Митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель поспілкувався з представниками ЗМІ.

Прес-служба Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)