Блаженніший Епіфаній відвідав православні парафії міста Самобра


21 серпня 2019 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній з архіпастирським візитом відвідав Самбірщину. Спільно з митрополитом Львівським Макарієм, митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм, архієпископом Дрогобицьким і Самбірським Яковом, єпископом Боярським Геронтієм та духовенством єпархій Львівщини Предстоятель відвідав декілька міських храмів: Різдва Іоана Хрестителя (настоятель - о. Ігор Поливка), Святої Трійці (настоятель - Микола Юзич) та свт. Павла Конюшкевича (настоятель - о. Олександр Швець).

У кожному храмі Блаженніший Епіфаній, вділивши благословення парафіянам, які зійшлись, щоб його зустріти, привітав присутніх архіпастирським словом, подякувавши за жертовність і працю на благо їхніх парафіяльних святинь та для утвердження Помісної Православної Церкви України. Єпархіальні архієреї та настоятелі храмів висловили вдячність Першосвятителю за візит та побажали міцного здоров'я, кріпості та терпіння на шляху служіння Богові, своїй пастві та Україні задля єдності та подальшого процвітання Православної Церкви України, яка 06 січня 2019 року отримала Томос про автокефалію від Вселенського Патріарха Варфоломія.
Цього ж дня на запрошення місцевої влади ієрархи ПЦУ в приміщенні міської ради зустрілись з міським головою Самбора Юрієм Гамарем.
Згодом, за участі Верховного Архієпископа УГКЦ Блаженнішого Святослава, єпископату та священнослужителів, в присутності головного равина України Які дов Блайха, голови Львівської ОДА Мальського Маркіяна, представників влади Самбірщини та громадських організацій, високоповажних гостей та громадськості міста відбулось відкриття та освячення пам’ятного хреста воїнам ОУН-УПА – жертвам нацизму на території колишнього єврейського кладовища у місті Самборі.
У своєму слові Блаженніший Епіфаній висловив подяку тим, хто працював над втіленням ідеї створення меморіального комплексу та закликав пам'ятати тих славних борців, які віддали своє життя за свободу і волю України.