Львівська єпархія молитовно відзначила разом із ПЦУ день рівноапостольного Володимира


Митрополит Макарій та близько тисячі прочан із Львівської єпархії разом із своїми духовними пастирями відвідали св. Софію у м. Києві та спільною молитвою були разом із тисячами вірними Православної Церкви України.

Святу Літургію очолив Блаженніший Епіфаній, Глава ПЦУ у співслужінні єпископату ПЦУ, а також Вселенської Патріярхії та Елладської Православної Церкви.

На прощу з нагоди першого спільного святкування Володимирового хрещення прибули о. декани: митр. прот. Олег Древняк (Львівський деканат), митр. прот. Іван Сас (Жовківський деканат), митр. прот. Іван Тиндик (Мостиський деканат), митр. прот. Роман Сотник (Миколаївський деканат), митр. прот. Степан Целень (Городоцький деканат), митр. прот. Іван Унятович (Старо-Самбірський деканат), митр. прот. Степан Періг (Підкамінський деканат), понад 30 священослужителів єпархії та делегація Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного.  

Багатотисячна колона на чолі з митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм пройшла від Софії Київської до пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру після завершення Божественної Літургії. На Володимирській гірці пройшов молебень. У заході взяв участь і п'ятий Президент України Петро Порошенко, низка полтиків українського спрямування.


Як зазначив під час спілкування з журналістами Митрополит Епіфаній, у хресній ході взяли участь понад 50 архієреїв та близько 1500 священників. Предстоятель також зазначив, що всього у заході взяло участь близько 20 тисяч осіб