Вперше на Святій Горі спільно молилися митрополити та духовенство двох Львівських єпархій ПЦУ


15 липня у день Покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні в Святогірському чоловічому монастирі, що з знаходиться в урочищі Свята гора (Золочівщина), відзначено престольне свято. 
З цієї нагоди Високопреосвященніший митрополит Львівський Макарій - священноархімандрит монастиря, запросив прийняти участь у святкуваннях Високопреосвященнішого митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, який очолив Літургію, та Преосвященнішого єпископа Боярського Геронтія.
На свято прибули понад 60 священнослужителів Львівщини, Волині та багато вірян.
Після завершення Літургії митрополит Димитрій виголосив змістовну святкову проповідь, у якій наголосив про роль Богородиці в нашому спасінні, а також побажав єдності задля утвердження єдиної помісної Православної Церкви України.
Митрополит Макарій висловив вдячність митрополиту Димитрію, єпископу Геронтію, духовенству та прочанам за щиру спільну молитву, яка з цієї гори підносилась в цей день до небес.

Митрополит Димитрій висловив вдячність від себе та священослужителів Львівсько-Сокальської єпархії за спільну молитву, яка вперше звершилася від часу надання Томосу та хапросив Митрополита Макарія і духовенство на відпуст у Заглинну, який щороку збирає на прощу у вересні місяці тисячі вірних.
Святкування завершилось співом многоліття, чином освячення води біля монастирського гроту й каплиці, а також окропленням вірних освяченою водою.