Митрополит Макарій очолив святкування храмового празника у с. Сопошино неподалік Жовкви


В 1-шу неділю після П'ятидесятниці (23 червня) Високопреосвященніший митрополит Львівський Макарій відвідав із архіпастирським візитом релігійну громаду Всіх Святих с. Сопошин Львівсько-Белзького деканату Львівської єпархії УПЦ (ПЦУ) з нагоди престольного свята.
На церковному подвір'ї владику з хлібом та сіллю зустріли парафіяни, а у храмі спільно з запрошеним духовенством митрополита привітав настоятель храму митр. прот. Богдан Хилинський.
Під час Літургії Високопреосвященніший владика рукопоклав у сан диякона Василія Гущака, який надалі звершуватиме дияконське служіння спільно з настоятелем у зазначеному вище храмі.
Після завершення Літургії митрополит Макарій привітав настоятеля та парафіян з храмовим святом та побажав подальшого щирого служіння Богові та Його Церкві. 
За багаторічне пастирське служіння керуючий єпархією удостоїв настоятеля храму орденом Спасителя нашого Ісуса Христа, а парафіяльну управу, хористів та всю громаду з нагоди свята - благословенною грамотою. Привітав владика і диякона Василія з хіротонією, побажавши йому відданого служіння для прослави Бога.
Настоятель храму о. Богдан висловив вдячність архіпастирю за молитву, духовну підтримку та повчальне слово.
Урочистості завершились хресним ходом навколо храму та окропленням мирян водою, чин освячення якої відбувся перед початком Літургії.