Митрополит Макарій у Винниках благословив міжнародний фестиваль духовної пісні


Митрополит Макарій благословив у Винниках V Міжнародний фестиваль духовної пісні "Достойно є", який щорічно проводить Винниківська міська рада у стінах Свято-Володимирського храму ПЦУ (настоятель митр. прот. Василь Петрик).

На запрошення настоятеля та громади на свято чисельно прибуло духовенство Львівського та Пустомитівського деканату, а також вірні із Львівських парафій.

Митрополит Макарій охарактеризував даний захід як свято душі і її відпочинок, бо саме в такій атмосфері людина забуває про свої щоденні турботи і у с покої слухає співану молитву

Братський хор "Ставрос" виконав твори Соневицького та Архангельського та гідно представив ПЦУ на даному мистецькому заході.

Участь у заході прийняли Львівський муніципальний хор "Гомін", хор "Кантемус" УГКЦ м. Львів-Винники, хор "Надсяння м. Львів-Винники, хор Воскресіння з м. Винник та хоровий колектив музичного коледжу ім. С. Людкевича.

Митрополит Макарій подякував мерії міста за копітку працю у розвитку духовної спадщини та співпрацю, яка сприяє розвитку українського суспільства