Провід біблійних товариств України і Норвегії зустрівся на молитві в Успенській церкві м. Львова


Провід Біблійного Товариства України і Норвегії (Бертнт Олшен - Голова об'єднаних Біблійних товарист світу, ) сьогодні зустрівся на молитві у стінах Успенської церкви м. Львова. Майже 400 років неперервної молитви надихнула високодостойних гостей у стінах святині, де звершувалася молитва знаними особами як Митрополит Петро Могила, Патріярхи Мстислав і Димитрій, де кожної неділю звершує св. Літургію Митрополит Макарій, у стінах - які були центром вищої освіти, просвітництва і культурного життя православних українців.

Провід товарист був присутній на св. Літургії, яку очолював о. ВАсиль Луцишин - їхній колега по Товариству.

Віце-Президент Українського Біблійного Товариства України о. Василь Луцишин зарекомендував гостей, які звернулися до українців із словом подяки за живу Віру і свідчення християнства у Галичині. "Слово і молитва - це вогонь, який горить і пломінням гріє" - так охарактеризували сьогоднішню подію гості із Норвегії.

Високодостойні гості також познайомилися із парафіяльним хором "Оранта" та відкрили для себе звучання Літургічних піснеспівів авторства священиків-композиторів плеяди першого відродження УАПЦ, які щонеділі виконуються під час відправи св. Літургії.