Митрополит Макарій у день Богоявлення Господнього відвідав Городоччину


У день Богоявлення Господнього Митрополит Макарій відвідав православну громаду с. Вовчухи Городоцького району та розділив із вірними радість храмового свята (настоятель - митр. прот. Степан Целень, Городоцький декан).

Вітаючи при вході до храму о. Степан зазначив: "Високопреосвященніший Владико, дорогий наш архіпастирю! Вже неперший раз Ви відвідуєте нашу громаду, возносите за нас молитви. Тринадцять років тому Ви освятили нашу церкву, а сьогодні прибули, щоби звершити чин її оновлення. Для нас сьогоднішня подія є важливою з огляду на величину духовну, а також жертовність кожної родини, яка працює для розвитку громади".

Митрополит Макарій звершив чин оновлення православного храму Богоявлення Господнього, опісля звершив св. Літургію. 

Митрополиту Макарію  співслужили 10 священиків Городоцького, Мостиського та Буського деканатів Львівської єпархії ПЦУ.

Із словом проповіді звернувся о. Ігор Брегей, священик православної громади с. Мокряни Мостиського району.

Після св. Літургії із словом проповіді та подяки звернувся Митрополит Макарій. Владика привітав вірних із храмовим святом та подякував вірним за чітку позицію, яку парафія вибрала у 1989 році, приєднавшись однією із перших до відродженої УАПЦ разом із покійним о. Степаном Цигиликом.

З 2001 р. духовну опіку провадить о. Степан Целень. За ці роки громада завершила спорудження храму, розписала його, а також придбала іконостас, побудувала дзвіницю та провела упорядкування прицерковної території.