Блаженнійший Макарій у Поповичах освятив новий престол та звершив чин оновлення храму


12 листопада на запрошення громади та настоятеля храму св. Димитрія митр. прот. Ігоря Греськіва, Блаженнійший Макарій, Предстоятель УАПЦ, керуючий Львівською єпархією  відвідав парафію УАПЦ с. Поповичі Мостиського району Львівської області.

Главу УАПЦ зустріла молодь Попович, у віршах просила молитви за вірних громади та щиро запросили у храм, у якому слова вітання виголосив настоятель о. Ігор.

Митрополит Макарій звершив освячення нового престолу та чин оновлення храму.

Власне, протягом короткого часу було оновлено розписи старовинної церкви під орудою Маркуся Ігоря із Самбора.

Цікаві розписи, які лягли у інтерєр храму гармонійно злилися із старовинним іконостасом, що його парафіяни привезли із с. Аксманичі в часі репатріації українського населення з-під Перемишля.

У співслужінні 24 священиків Мостиського, Львівського, Самбірського та Яворівського деканатів Митрополит очолив св. Літургію, яку мелодійно супроводжував парафіяльний хор.

Повчальну проповідь виголосив довголітній душпастир громади, а сьогодні настоятель Свято-Михайлівського храму УАПЦ м. Львова митр. прот. Микола Гнатів.

Особлива молитва в цей день була звернена до Всевишнього за мешканців Попович, яке завжди було прикордонним селом і особливо важко пережило І Світову війну- повністю було знищене.

Щирі слова подяки лунали із уст Блаженнішого Макарія вірним, яких Він знає уже десятки років, оскільки духовно опікувався до архієрейської хіротонії сусідніми громадами.

За труди перед Православною церквою настоятель митр. прот. Ігор Греськів та благодійники парафії були нагороджені церковними відзнаками.