Капелани Львівської єпархії УАПЦ прийняли участь в науково-практичній зустрічі на Луганщині


    7 листопада 2018 року, на запрошення районного відділу освіти Попаснянської РДА Луганської області в ОНЗ «Попаснянська ЗОШ №1» капелани Львівської єпархії УАПЦ прийняли участь в науково-практичній зустрічі з учнями й вчителями Попаснянського району, а також з головою Попаснянської районної державної адміністрації Сергієм Шакуном, з якими обговорили перспективи об'єднання всіх гілок українського православ'я в єдину Українську Православну Церкву, труднощі на шляху утвердження помісності Церкви та можливості вирішення тих проблем, які стосуються актуальної теми сьогодення.

    Учні спільно з вчителями підготували презентацію, якою детально висвітлили історію української Церкви з часу її заснування.

   Цього ж дня капелани відвідали Попаснянський Будинок дитячої та юнацької творчості, де зустрілись з директором Григоренко Людмилою Валентинівною та керівниками гуртків, які ознайомили гостей з діяльністю закладу й творчими досягненнями його вихованців.

   Капелани передали чималу кількість книг природничої, краєзнавчої та художньої літератури, якими, за старанням директора ЖРДЦОВТ "Росинка" Павлюка Луки Петровича, користуватимуться попасняни.