Жовківсько-Кам'янка-Бузький декан митр. прот. Іван Сас в свято Покрови Пресвятої Богородиці очолив богослужіння в с.Вихопні


    У день вшанування Богоматері, 14 жовтня 2018 року, своє храмове свято відзначила релігійна громада Покрови Пресвятої Богородиці с. Вихопні Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату Львівської єпархії УАПЦ за участі духовенства деканату, парафіян храму та гостей, яких цього дня у храмі було надзвичайно багато.

   Зі словами проповіді до присутніх звернувся протоієрей Тарас Тимчишин, який розповів про історію започаткування свята, а також про допомогу Богородиці кожній людині, яка з вірою та молитвою звертається до Неї.

    Після закінчення Богослужіння до парафіян та гостей звернувся декан митр. прот. Іван Сас, який, привітавши усіх зі святом, побажав настоятелю та парафіянам міцного здоров'я, кріпості та терпіння у звершенні розпочатої нелегкої справи - розпису внутрішніх стін храму (напередодні празника завершився розпис купола храму).

   Зі словами вдячності звернувся і настоятель храму митр. прот. Андрій Верес, висловивши подяку духовенству за спільну молитву, а парафіянам за їхні щирі молитви та пожертви для парафіяльної святині.

    Святкування завершилось єлеопомазанням та водосвятним молебнем на церковному подвір'ї.