Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій в день храмового свята відвідав с.Чолгині Яворівського деканату


     3 жовтня в день храмового свята св. вмч. Євстахія в УАПЦ с. Чолгині на запрошення настоятеля і парафіян до своїх вірних прибув Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, який очолив святкове богослужіння.

     До Владики з привітальним словом звернулися юні українці, які побажали йому здоров’я і Божого благословення у цій нелегкій праці, а у самій святині настоятель та запрошене духовенство.

    Після закінчення Богослужіння Митрополит Макарій привітав усіх парафіян храму і гостей, які прибули, із храмовим святом, висловив вдячність усім тим, хто трудився біля храму і вносив свої жертви для того, щоб ця святиня гарно виглядала і милувала кожного прихожого.

    "Щира вдячність Вам, Владико, і всім отцям, які прибули, парафіянам і гостям за спільну молитву! Нехай кожного з Вас благословляє Господь і вислуховує всі Ваші прохання!" - висловив настоятель храму о.Ярослав Яворський.