Відійшов в оселі Всевишнього митр. прот. Михайло Шмитко


Львівська єпархія ПЦУ на чолі з правлячим Архієреєм висловлює глибокі співчуття з приводу смерті багаторічного священослужителя Української Автокефальної Православної Церкви та 27-річного настоятеля храму Преподобної Параскеви Сербської с. Мерещів митрофорного протоієрея Михайла Шмитка.

Митрофорний протоієрей Михайло Шмитко народився 15 травня 1950 року у селі Миклашів Пустомитівського району Львівської області.

У 1980 році закінчив Ленінградську духовну семінарію і академію.

14 березня 1979 року в Іоано-Богословському храмі Ленінградської духовної академії висвячений в сан диякона.

16 грудня 1979 року в Миколо-Богоявленському кафедральному храмі Ленінградської єпархії висвячений в сан пресвітера.

16 липня 1980 року був призначений настоятелем храму архистратига Михаїла в с. Ісаїв Турківського району Львівсько-Тернопільської єпархії.

03 червня 1983 року призначений настоятелем храму Преображення Господнього в с. Осталовичі Перемишлянського району Львівсько-Тернопільської єпархії.

16 червня 1996 року призначений настоятелем храму Преподобної Параскеви Сербської в с. Мерещів Перемишлянського деканату Львівської єпархії.

08 січня 2023 року через хворобу звільнений від обов'язків настоятеля храму Преподобної Параскеви Сербської с. Мерещів Перемишлянського деканату Львівської єпархії ПЦУ та призначений священослужителем вищезазначеного храму.

Підносимо свої молитви до Милосердного Бога за прощення його провин та упокій його душі в Царстві Небесному з усіма праведниками.