Митрополит Макарій здійснив архиєрейську візитацію Яворівського деканату


20 січня 2023 року, у день Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, Митрополит Львівський ПЦУ Макарій здійснив архієрейську візитацію парафії Апостолів Петра і Павла с. Чернилява Яворівського декананату Львівської єпархії з нагоди оновлення храму та з Дня іменин, 40-ліття від Дня уродин і 15-ліття пресвітерської хіротонії настоятеля храму митр. прот. Івана Духнича.

Владиці співслужили Яворівський декан митр. прот. Тарас Піджарко, настоятель храму митр.прот. Іван Духнич та духовенство Львівської єпархії ПЦУ.

Після Євангельського читання Митрополит виголосив проповідь на тему свята.

За Божественною Літургією Владика Макарій підніс молитви за наше воїнство, за звільнення України від загарбників, за перемогу над ворогом, а також за настоятеля храму, його родину, священнослужителів , парафіян  та жертводавців храму.
 
На запричасному з словом до вірних звернувся митр. прот. Ярослав Яворський.

Після завершення літургії Митрополит Макарій виголосив подяку настоятелю храму о. Івану за ревне служіння Церкві Христовій і привітав з ювілеями та Днем іменин.

Настоятель, жертводавці, парафіяльна управа, хористи і парафіяни храму були відзначені благословенними грамотами.

Чудовими привітаннями собор священослужителів, Яворівська територіальна громада, районий віділ культури та парафіяни храму привітали настоятеля храму з Днем іменин, 40-літтям та 15-літньою пресвітерською хіротонією.

Настоятель храму висловив слова вдячності Митрополиту Макарію, декану, запрошеним священослужителям, жертводавцям, хористам і парафіянам за чудові привітання та спільну молитву.

Завершилася святкова подія чином зовнішнього оновлення храму, урочистим обходом і окропленням храму зовні святою водою, а також панахидою за покійного настоятеля храму митр. прот.  Миколая Гринду, воїнів та мирних жителів, які загинули під час війни в Україні.

На завершення разом із парафіянами прославили народженого Спасителя співом українських колядок.