Митрополит Макарій звершив чин освячення престолу та чин оновлення храму у Самбірському деканаті


18 грудня 2022 року, у неділю 27-му після П’ятидесятниці Митрополит Львівський ПЦУ Макарій здійснив архієрейську візитацію парафії св. Миколая Чудотворця с. Канафости Самбірського деканату. Владика звершив чин освячення престолу та чин оновлення храму.

Владиці співслужили настоятель храму митр. прот. Іван Сорока та священослужителі Самбірського деканату та деканатів сусідніх єпархій ПЦУ.

За Божественною Літургією Владика Макарій підніс молитви за наше воїнство, за звільнення України від нашестя чужинців, за перемогу над ворогом та за священослужителів, парафіян та жертводавців храму.

Проповідь виголосив митр. прот. Михайло Маслиган на тему недільного Євангелія і розповів про важливе значення святого престолу у храмі Божому.

Після завершення св. Літургії Митрополит Макарій подякував настоятелю храму та парафіянам за оновлений храм та за новий престол, нагородивши їх благословенними грамотами.

Настоятель храму о. Іван висловив слова вдячності Митрополиту Макарію за архіпастирський візит та освячення престолу, а також запрошеним священослужителям, жертводавцям, хористам і парафіянам за спільну молитву.

Завершилася святкова подія окропленням храму святою водою, помазанням віруючих святим єлеєм, а також Літією за воїнів та мирних жителів, які загинули під час війни в Україні.