Митрополит Макарій здійснив архиєрейську візитацію Самбірського деканату


11 грудня 2022 року, митрополит Львівський ПЦУ Макарій здійснив архієрейську візитацію парафії Святого апостола і євангелиста Іоана Богомлова с. Морозовичі Самбірського деканату Львівської єпархії ПЦУ. Владика здійснив чин освячення престолу та освячення дзвіниці.
Владиці співслужили Самбірський декан митр. прот. Ігор Поливка, настоятель митр.прот. Роман Сикотинський та священослужителі Самбірського деканату та деканатів сусідніх єпархій.
За Літургією митрополит помолився за воїнів які захищають Україну, за священослужителів та парафіян храму.
Після завершення Літургії митрополит Макарій виголосив проповідь на тему недільного євангелія і подякував настоятелю храму та парафіянам за догляд за храмом та жерводавцям за новий престол.
Настоятель, жертводавці, парафіяльна управа, хористи і парафіяни храму були відзначені благословенними грамотами та медалями.
Настоятель храму висловив слова вдячності митрополиту Макарію за архіпастирський візит та освячення престолу та запрошеним священослужителям, жертводавцям, хористам і парафіянам за спільну молитву.
Завершилася святкова подія чином освячення дзвіниці, а також панахидою за односельчанина воїна Миколу, воїнів та мирних жителів, які загинули під час війни в Україні.