Митрополит Макарій здійснив архиєрейську візитацію Сокальського деканату


4 грудня 2022 року, в свято Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, митрополит Львівський ПЦУ Макарій здійснив архієрейську візитацію парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Зубків Сокальського деканату Львівської єпархії ПЦУ з нагоди престольного свята.

У зв’язку з тим що настоятель храму ієрей Віктор Глущенку напередодні празнику захворів, празником опікувався митр. прот. Олег Дякович.

Владиці співслужили Сокальський декан митр. прот. Микола Винар та духовенство Сокальського деканату Львівської єпархії ПЦУ.

Після Євангелія митрополит Макарій виголосив проповідь на тему свята.

По завершенню літургії митрополит подякував настоятелю храму о. Віктору Глущенку,о. Олегу Дяковичу, декану і священослужителям за свівслужіння.

Настоятеля, жертводавців, парафіяльну управу, хористів і парафіян храму нагородив благословенними грамотами та медалями.

Митр. прот. Олег Дякович від імені настоятеля висловив слова вдячності митрополиту Макарію за архіпастирський візит, та запрошеним священослужителям, жертводавцям, хористам і парафіянам за спільну молитву.

Завершилася святкова подія чином малого освячення води та урочистим обходом і окропленням храму освяченою водою, а також панахидою за воїнів та мирних жителів, які загинули під час війни в Україні та за покійного настоятеля митр. прот. Івана Бігуна.