Митрополит Макарій очолив св. Літургію у Хресто-Воздвиженському монастирі Маняви


 

На запрошення Митрополита Івано-Франківського і Галицького кир. Іосафа Високопреосвященніший Макарій, Митрополит Львівський із дводенним візитом відвідав Манявський монастир на Прикарпатті.

У переддень свята Воздвиження ЧЖХГ у Манявському монастирі Всенічне бдіння в Соборі обителі очолив митрополит Львівський Макарій в співслужінні митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, архієпископа Дрогобицького і Самбірського Якова, ігумена Іоасафа та духовенства обителі. На утрені духовенство на чолі з Архипастирями урочисто винесли Хрест Господній на середину Храму де звершили чин Воздвиження.

За Божественною Літургією його Всокопреосвященству, митрополиту Львівському Макарію, співслужив настоятель Українського Афону, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Богородчанський Феогност, намісник Манявського монастиря ігумен Іоасаф а також братія монастиря у священичому сані та численне духовенство з різних єпархій Української Православної Церкви.

Проповідь перед причастям вірних, з благословення митрополита Іоасафа, виголосив намісник Українського Афону ігумен Іоасаф.

Цього дня велика кількість прихожан прийняли Святі Тіло і Кров Господню.

По завершенню богослужіння відбувся велелюдний Хресний хід навколо Хрестовоздвиженського Собору з окропленням святою водою, після якого митрополит Іоасаф привітав монастирську братію і всіх прихожан із престольним святом та подякував всім хто сьогодні відвідав Манявську обитель і розділив радість Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

Завершилось богослужіння святковим уставним многоліттям.