23 400 на придбання безпілотника для 24 ОМБР зібрала Успенська парафія на благодійному фестивалі, а також кошти на 200 пар шкарпетор і 20 упаковок кави


11 вересня у стінах історичної Успенської церкви м. Львова організатори провели щорічний і це вже IX фестиваль богородичної пісні "Богородице Діво, радуйся".

Львівський муніципальний хор "Гомін", капела бандуристів "Галичанка", хори Ставрос" Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозванного та "Оранта" Успенської церкви м. Львова, народний хор "Радуниця", Колектив бандуристів "Калинове намисто" та маленька бандуристка Емілія Федів об'єдналися довкола благодійного проекту  на придбання безпілотника для 24 ОМБР.

Благословення та вступне слово до вірних мав настоятель парафії митр. прот. Ігор Бурмило, який нагадав присутнім велику історичну вагу Успенської парафії у культурному житті Львова.

Провадили захід о. Юрко Федів та п. Любов Вальчак.

Після молитви за Україну відбувся благодійний збір коштів, які зразу були передані парафіянці п. Оксані Христук - ініціаторці благодійного проекту