Митрополит Макарій освятив новозбудований храм у м. Новояворівську


8 травня Митрополит Львівський ПЦУ кир. Макарій освятив новозбудований храм ікони Божої Матері «Всецариця» ПЦУ у м.Новояворівськ (біля Новояворівського училища).

Цього дня молодь парафії вітала митрополита Макарія. Після зустрічі, у співслужінні священників, Митрополит Макарій звершив чин освячення престолу та храму.

На малому вході настоятеля прот. Ореста Піджарка було нагороджено церковною нагородою - митрою.

У своєму слові Митрополит Макарій висловив вдячність за велику працю у формуванні справжньої церковної родини та спорудженню храму, а священикам та вірним за спільну молитву у цей знаменний день в житті парафії.

«Кожен новий храм, кожна нова Божа справа – це праця для відродження духовності всього нашого народу», – говорить міський голова Володимир Мацелюх. – «Бажаю усім добра, миру, віри, надії, любові і Божого благословіння».

Настоятель храму прот. Орест Піджарко подякував усім за спільну молитву та розповів історію парафії, шлях, який довелося пройти, щоб сьогодні відбулося освячення храму, а також, від імені парафіян, висловив свою вдячність всім благодійникам, які підтримували будівництво.