У Червонограді Митрополит Макарій розділив радість святкування 20 ліття парафії св. Варвари


17 грудня у день пам'яті Великомучениці Варвари, яка вважається покровителькою гірників, на запрошення настоятеля одноіменного храму у шахтарському місті Червонограді Львівської області митр. прот. Олега Дяковича митрополит Львівський ПЦУ кир. Макарій очолив св. Літургію з нагоди престольного свята та 20-ліття парафії у співслужінні архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона, за участю запрошеного духовенства, парафіян та гостей під спів чоловічого вокального октету "Орфей".

Під час Літургії архієреями вознесено Господу молитву за Україну та український народ, а також до Великомучениці Варвари за постійне заступництво та допомогу по дорозі спасіння серед буднів земного життя. Митрополитом звершено дияконську хіротонію над студентом Львівської духовної семінарії апостола і євангелиста Іоана Богослова Володимиром Довгайчуком.

На завершення керуючий Львівською єпархією висловив вдячність настоятелю храму за запрошення, архієпископу Тихону та священникам за спільну молитву, привітав парафіян із храмовим святом, новорукопокладеного диякона з важливим та пам'ятним днем хіротонії, побажав усім Божого благословіння, миру та добробуту.

Святкування завершились словами подяки настоятеля отця Олега, співом многоліття, чином малого освячення води на церковному подвір'ї та хресним ходом навколо храму.