Престольне свято у Городиславичах: три архієреї розділили радість громади, яка однією із перших у області перейшла в УАПЦ


У день молитовного вшанування Великомученика Димитрія Солунського релігійна громада Львівської єпархії УПЦ (ПЦУ) у селі Городиславичі Львівського району Львівської області відзначила храмове свято.

На запрошення настоятеля храму митрофорного протоієрея Романа Грабара та парафіян радість престольного свята розділили: митрополит Львівський Макарій, який очолив літургію, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, запрошене духовенство та гості.  

Під час літургії піднесено молитви за дарування миру Україні, кріпості українським захисникам у захистібатьківщині, добробуту та благополуччя українському народу.

Проповідь виголосив архієпископ Тихон, який у своєму повчанні розкрив зміст свята, розповів про земне життя та мученицьку смерть великомученика Димитрія.

Після завершення Богослужіння митрополит Макарій подякував братам-архієреям за спільну молитву, привітав парафіян зі святом та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія вручив нагрудні відзнаки та благословенні грамоти настоятелю, активним парафіянам і жертводавцям храму.

Високопреосвященніший Тихон від імені єпископату Православної Церкви України привітав митрополита з 25-річчям архієрейської хіротонії, подарував просфору та вручив букет квітів. 

У подячному слові настоятель долучився до привітань керуючому єпархією, висловив вдячність архієреям та священнослужителям за духовну підтримку, вірянам та меценатам за любов і щиру допомогу для парафіяльної святині.

Святкування завершились чином малого освячення води на церковному подвір'ї, хресним ходом навколо храму, співом многоліття та спільним фото на згадку.

Нагадаємо, що саме громада с. Городиславичі у жовтні 1989 р. разом із своїм настоятелем о. Миколою Кавчаком перейшла слідом за громадою с. Пікуловичі (о. Василь Юрків)  у юрисдикцію УАПЦ ІІІ відродження. Слідом за ними перейшли також парафії сіл Підсоснів, Миколаїв,  Сороки Львівські.