Урочистості з нагоди закінчення навчального року та випуску студентів Львівської духовної семінарії очолив Митрополит Макарій


3 червня у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці міста Львова Львівської єпархії ПЦУ відбулись урочистості з нагоди закінчення навчального року та випуску студентів Львівської духовної семінарії.

Божественну літургію та подячний молебень за участю ректора, інспектора, викладачів, студентів семінарії та їхніх батьків очолив Високопреосвященніший митрополит Львівський Макарій, хоровий спів звершували семінаристи під керівництвом викладача церковного співу Мар'яни Тимчишин.

Після завершення Богослужіння керуючий єпархією привітав випускників з цією величною та історичною подією у житті та побажав плідної праці на пастирській ниві.

Слова вітання та настанов лунали з уст ректора семінарії митрофорного протоієрея Василя Луцишина. Вручаючи випускникам дипломи про закінчення навчання у духовному закладі отець-ректор наголосив на відповідальності пастирського служіння, яке дарується Господом для спасіння людських душ.

Зі словами вдячності митрополиту Макарію та всім виклачам звернувся випускник IV-го курсу семінарії Микола Цап. Від імені співбратів він подякував наставникам за духовну науку, добрий приклад та пастирські практичні настанови, які допоможуть їм, молодим священникам, приймати правильні та корисні рішення у священничому житті.

Із сімнадцяти цьогорічних випускників шестеро вже отримали дияконські свячення, інші готуються вступити у шлюб та прийняти дар священства.

Урочистості завершились спільним співом многоліття!