У храмі, який має 240 років Митрополит Макарій освятив престол


22 травня в день пам'яті перенесення мощів свт. Миколая,  митрополит Львівський ПЦУ Високопреосвященніший Макарій, на запрошення ієрея Олега Сташка  з Архіпастирським візитом відвідав парафію прп. Параскевії Сербської с. Тисовиця Старосамбірського деканату.

Владика очолив торжества з нагоди освячення  престолу та святкування 240-літнього ювілею від дня освячення храму.

  На паперті храму Владику зустріли з квітами і запашним короваєм наймолодші парафіяни православної громади села.  

  Митрополита Макарія вітальним словом  в притворі храму зустрів настоятель ієрей Олег Сташко, який і запросив Архипастиря звершити освячення Престолу, кивоту, тетраподу та очолити в даному храмі Божественну Літургію, піднести свої  архіпастирські молитви за мир в нашій країні, припинення згубної пошесті, зокрема і за жителів с. Тисовиця, парафіян, жертводавців парафії.     

За  Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму ієрей Олег Сташко, священники Старосамбірського, Самбірського, Сколівського деканатів Львівської єпархії УПЦ, а також духовенство Тернопільсько-Бучацької та Дрогобицько-Самбірської єпархій.

На малому вході настоятель храму був удостоєний церковної нагороди -  права носіння камилавки.

Наприкінці св. Літургії  Митрополит Макарій привітав настоятеля та парафіян із ювілеєм, який святкує громада с. Тисовиця та висловловив вдячність їм  за щиру їхню  працю, молитву та жертовність на окрасу і благоустрій своєї святині.

З нагоди ювілейних урочистостей  митрополит Макарій нагородив Благословенними грамотами трудівників та жертводавців парафії. 

У свою чергу, зі словами вдячності Владиці за відвідини парафії і звершене богослужіння, звернувся настоятель храму ієрей Олег Сташко,  який подякував Митрополиту за звершення чину освячення Престолу, а також  і за піднесену спільну молитву.   

Святкування  завершилось  уставним многоліттям та помазанням благословенним єлеєм.