У День Героїв на Меморіалі Небесної Сотні звершили молитву


З нагоди відзначення Свята Героїв у Львові 23 травня відбувся урочистий церемоніал підняття Державного прапора над Меморіалом Героїв Небесної Сотні, що на перетині вулиць Кривоноса-Замкова.

Відтак, священнослужителі звершили Панахиду.

До присутніх звернувся секретар Львівської єпархії ПЦУ, настоятель Свято-Покровського храму с. Лисиничі Львівської ОТГ митр. прот. Руслан Матвієнко:

“У сьогоднішній день ми вшановуємо пам’ять Героїв, які поклали своє життя за волю та Незалежність. Вони,проживаючи земне життя, робили те, що підказувало їм серце.. Вони вважали, що саме цими кроками і вчинками вони прнесуть щастя для грядущих поколінь, розвиток для країни. І ми, живучи сьогодні,маючи дар життя від Бога, можемо жити так,як заповідає нам Господь . Якщо у нашому серці буде любов”.

Від громади міста Львова у події взяв участь перший заступник міського голови Андрій Москаленко та директор департаменту “Адміністрація міського голови”, Євген Бойко. Також долучилися секретар Львівської  міської  ради Маркіян Лопачак та радник міського голови,Тетяна Науменко.

«Сьогодні той день, коли кожен українець по-особливому відчуває гордість. Коли ми дивимось у минуле, то пам’ятаємо подвиг Коновальця. Коли дивимось у сьогодення — розуміємо ту високу ціну, яку Україна щодня віддає за свою незалежність. І саме завдяки нашим Героям, ми сьогодні можемо мати майбутнє, а це та річ, за яку борються всі наддержави. Єдине, що неможливо зламати, — це наша сила волі. І сьогодні я хочу особливо подякувати родинам Героїв, тому що поруч із гордістю ми розуміємо ту велику ціну, яку вони сплатили, і яку сплачує наша держава. Низький вам уклін. Слава Україні!» — зазначив Андрій Москаленко.

За матеріалами https://velychlviv.com