Митрополит Макарій у Чишках освятив іконостас в Успенському храмі


16 травня 2021 року митрополит Львівський УПЦ (ПЦУ) Макарій з архіпастирським візитом відвідав парафію Успіння Пресвятої Богородиці с. Чишки Пустомитівського деканату.

Перед початком Богослужіння владика освятив іконостас, а під час літургії за участю двадцяти п'яти священнослужителів підніс молитви за мир в Україні, добробут українського народу, благополуччя парафіян та жертводавців храму.

З нагоди Світлого Христового Воскресіння, розпису храму, освячення іконостасу та щире пастирське служіння настоятель храму протоієрей Василь Яцків із благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія відзначений черговою церковною нагородою - митрою.

Після завершення літургії керуючий єпархією виголосив проповідь, у якій закликав усіх до наслідування жінок-мироносиць, їхньої відданості, віри та любові до Бога, побажав єдності та порозуміння настоятелю та усім парафіянам.

За щиру жертовність та працю митрополит Макарій відзначив парафіян та меценатів благословеними грамотами та нагрудними відзнаками.

Урочистості завершились співом многоліття!