З Великодньою радістю духовенство єпархії відвідало зону ООС напередодні Пасхи Господньої


В недільний день Входу Господнього в Єрусалим священослужителі-капелати Львівської єпархії ПЦУ вирушили у зону ООС.

Поїздка була організована силали священиків та громад Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату та православної парафії с. Лисиничі Пустомитівського деканату, а також благодійників, які вклали свою лепту у підтримку військовослужбовців, які несуть службу задля збереження цілісності України.

"Світле Христове Воскресіння являється святом, яке з нетерпінням очікують християнські родини, щоб спільно спожити благословенні пасхальні страви, єднаючись у вірі та молитві до Воскреслого Спасителя. Однак війна, яка вже сім років триває на східних теренах нашої батьківщини, унеможливлює родинне єднання, так як чимало наших братів і сестер - військовослужбовців Збройних сил України перебувають на лінії розмежування в районі операції Об'єднаних сил на Донбасі, обороняючи Україну від загарбника. Високо цінуючи жертовне служіння захисників та їхню відданість військовій присязі, усі ми, усвідомлюючи те, що вони ціною власного здоров'я та життя стримують агресора і не пускають його у наш дім, не можемо стояти осторонь тих подій, які відбуваються на Богом даній нам українській землі та забути тих, хто прикладає зусилля для збереження миру. Саме тому, консолідуючись, ми не оминаємо увагою та продовжуємо регулярно відвідувати воїнів, щоб духовно і морально їх підтримати. Не став винятком і цей передпасхальний час. Завдячуючи невтомний праці та жертовності багатьох небайдужих людей: волонтерів, наших парафіян, священнослужителів та освітян, напередодні Великодня нами особисто було передано пасхальні кошики, вітальні листівки від дітей, інші необхідні речі та вітання воїнам до свята Пасхи. Передаємо від військовослужбовців і Вам усім безмежну вдячність за постійні молитви та допомогу, любов та теплоту, які їх духовно окрилюють та допомагають залишатись їм непохитними у важкій та виснажливій боротьбі.Нехай береже Господь усіх нас та весь український народ!  - зазначив у дописі митр. прот. Руслан Матвієнко, настоятель православної парафії с. Лисиничі.

До акції також придналися і ЛОГО спілка багатодітних сімей Львівщини "Щаслива родина" (Залізничний осередок), в якій активним членом є п. диригентка парафіяльного хору Успенської православної катедри "Оранта" п. Любов Вальчак.