Владика Макарій відвідав зону АТО


27 жовтня 2014 року Митрополит Макарій разом із деканом львівським о.Олегом Древняком, а також священиками єпархії о. Андрієм Урицьким, о..Іваном Габардином, о. Миколою Кавчаком та іподияконом Тарасом Калужним відвідали  зону  АТО з метою не тільки духовної підтримки воїні, а також чергової доставки матеріальної допомоги, зібраної парафіянами Львівської єпархії УАПЦ.

Солдатам на передову були доставлені продукти харчування та теплий одяг. Загальною вага зібраної допомоги складала понад 50 тонн.

Під час поїздки духовенство відвідали такі міста, як Топольське, Сватове, Слов'янськ, Рубіжне, Лисичанськ та Сіверськ.   Митрополит Макарій разом із священниками особисто розвозили і роздавали гуманітарну допомогу на блок постах та військових формуваннях.        

Перебуваючи у місті Слов'янськ митрополит Макарій очолив молебень за здоров'я військовослужбовців та мир спокій Українського народу. Після його звершення були освячені військові автомобілі.  

Також неподалік  гори Карачун, де був збитий сепаратистами гелікоптер з військовослужбовцями, серед яких був і львівський генерала Кульчицький – вірний нашої Церкви, Владика відслужив панахиду за померлими Героями.  

На прикінці поїздки також був відвіданий військовий шпиталь у місті Сватово, де перебувають на лікуванні поранені бійці