У день пам'яті св. ап. Андрія Первозваного Митрополит Макарій очолив св. Літургію та освятив ризи в Успенському кафедральному храмі


У день пам'яті св. ап. Андрія Первозваного Високопреосвященніший Макарій, Митрополит Львівський ПЦУ очолив св. Літургію у кафедральному храмі Успення Богородиці м. Львова.

Перед відправою Владика звершив чин освячення трьох комплектів священичих риз, які поофірували для храму парафіяни- ставропігійне братство св. ап. Андрія Первозваного. У подячному слові Митрополит згадав і подякував братству в особі Голови о. диякона Юрія Федіва за велику і вагому працю Братства, яке воно вклало за 30 років у розбудову УАПЦ, встановлення перших українських парафій на Великій Україні. За ці роки можна перерахувати сотні храмів на Півдні, Сході і Півночі України, які отримали допомогу від Львівського ставропігійного Братства. Їхня жертовна праця є прикладом для усіх. Адже смиренна і щира та безкорислива праця булі покладена для поширення слова Божого українською мовою є для нас усіх прикладом християнського життя.

Многоліття уродинникам та братчикам, щирі слова подяки лунали сьогодні у храмі та на подвір'ї старовинного Успенського храму Львова.