Газета "Успенська вежа" отримала лист-подяку із Вселенської Патріярхії


3 листопада на ім'я голови Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного о. диякона Юрія Федіва надійшов лист із Вселенської Патріархії. В листі, зокрема, Його Всесвятість Варфоломій подякував за отримані примірники братської газети "Успенська Вежа".

"Патріарх дуже вдячний за ваш подарунок — примірник газети вашого Братства з його щорічним посланням з нагоди Індикту, Церковного Нового року та Дня захисту нашого навколишнього середовища на першій сторінці.

Цінуємо такі ініціативи, а саме переклад і популяризацію патріарших енциклік та послань українською мовою, оскільки це ще більше зміцнює цінні стосунки між Церквою-Матір'ю та Її духовною дочкою — Україною", — зазначено у листі.

Наприкінці листа Його Всесвятість передав благословіння для членів Братства.

У березні 2021 р. братська газета "Успенська вежа" буде святкувати 30 років в інформаційному просторі України. Протягом усіх років редакція газети послідовно розміщувала на шпальтах часопису послання та листи Його Всесвятості Варфоломія, новини з життя Вселенської Патріярхії, інформуючи українське суспільство про життя Матері-Церкви.

Вперше делегація Братства на чолі з головою Романом Максимовичем відвідала Вселенську Патріярхію 8 жовтня 1999 р., вдруге 1 квітня 2017 р. — на чолі з головою Юрієм Федівим.